02
04
2021

Świątecznie

Są chwile, w których szczególnie ceni się świąteczny czas. Nawet, jeśli na co dzień wydaje na się, że to tylko przerywnik codzienności, może warto przystanąć na chwilę i zastanowić się, co tak naprawdę znaczą.

Bo jeśli zapomnimy docenić czas, w którym można usiąść  wspólnie przy stole, jeśli zapomnimy o pięknie świata za oknem, jeśli zapomnimy… to pewnego dnia możemy obudzić się i  liczyć spadające krople kroplówki. I zastanawiać się, jak bardzo byliśmy ślepi,  że nie dostrzegaliśmy otaczającego piękna i drobnych, miłych chwil.

Życzę sobie i Wam, żeby optyka nigdy nie zmusiła do obserwowania tych monotonnie spadających kropli. Żeby świat nie zawęził się do rozmiaru łóżka, a złapanie kolejnego oddechu nie było walką o przetrwanie.

Cieszmy się z tych Świąt. Niech Zmartwychwstanie przyniesie nadzieję wszystkim, którzy jej potrzebują, a ich Rodzinom i Przyjaciołom podaruje czas bez lęku.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>