22
12
2018

Świąteczna akcja

Kolejna, ostatnia już w tym roku akcja krwiodawstwa za nami. I to jaka! W autobusie było chwilami tak tłoczno, że chętni musieli czekać na wejście. Nie wystarczy deklarować, trzeba działać i dawać przykład. Dlatego firmową ekipą stawiliśmy się na wezwanie:-) Doświadczenie można mieć, ale równie ważne jest  nabywanie takowego. Wiem, że raz oddając krew budzi się ciągła chęć pomagania. Mam nadzieję, że „świeżynka” uhonorowana dziś listem gratulacyjnym za pierwsze oddanie będzie się wkrótce szczycić tytułem zasłużonego honorowego dawcy krwi. Żeby oddać krew, trzeba wypełnić ankietę, w której informujemy lekarza o swoim stanie zdrowia. Staraliśmy się to zrobić bardzo rzetelnie, więc wyglądamy, jak licealiści na niezapowiedzianej kartkówce:-)

Działamy nie tylko oddając krew. Można wydać kalendarz firmowy a można też przez jego wydanie wesprzeć szlachetną idee.  W tym roku firma, którą mam przyjemność zarządzać, wydała kalendarz wspierając krwiodawców. Reklama nie tylko dźwignią handlu, ale i motorem niesienia treści, które zachęcają czy promują określone postawy społeczne.

IMG_20181221_0846423Bez tytułuIMG_20181221_0937055IMG_20181221_0951573indeks

 

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>