12
05
2019

Parlamentarzyści odwiedzili Świętochłowice

Z prawdziwą dumą i przyjemnością prezentuję Państwu wspomnienia ze spotkania z Parlamentarzystami RP. Tym razem znamienitych gości mieliśmy okazję podjąć w moim mieście – Świętochłowicach. Do Muzeum Powstań Śląskich na spotkanie z mieszkańcami przyjechali minister Grzegorz Tobiszowski oraz posłowie Bożena Borys-Szopa i Jerzy Polaczek. Chętnych do rozmowy z naszymi gośćmi nie zabrakło. Parlamentarzyści zaprezentowali tzw. „Piątkę Kaczyńskiego”, czyli priorytetowe działania rządu Prawa i Sprawiedliwości. Minister Tobiszowski omówił też zadania, jakie PiS wyznaczył dla inwestycji na Śląsku, by ten mógł stać się sercem Europy.

Spotkanie upłynęło w bardzo miłej atmosferze, a przede wszystkim było bardzo konstruktywne. Cieszy obecność władz naszego miasta, czyli prezydenta Daniela Begera i przewodniczącego RM Zbygniewa Nowaka. Pytań do gości nie zabrakło i najważniejsze, że na każde z nich padła konkretna odpowiedź.

Bardzo dziękuję Parlamentarzystom za zainteresowanie Świętochłowicami i poświęcony nam czas. Teraz wspólnie z naszą lokalną „drużyną” PiS zakasujemy rękawy i ruszamy w miasto. Wybory do Parlamentu Europejskiego już 26 maja!

2322212019181716151413121110987654321

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>