Moje priorytety


Mówię to co myślę, myślę to co Wy.

 

  • Mówię: Śląsk

  • Myślę:tradycja, tożsamość, szacunek dla naszej pracy, obrona polskiego węgla oraz interesów górników i pozostałych pracowników przemysłu.

  • Mówię: Rodzina

  • Myślę: praca we własnym kraju, zdrowie bez kolejek, przemyślana gospodarka mieszkaniowa, dostępne żłobki i przedszkola, integracja międzypokoleniowa.

  • Mówię: Przedsiębiorczość

  • Myślę: niższe podatki, tańsze kredyty, pomocne urzędy, koniec z przywilejami dla obcego biznesu, abolicja dla dłużników fiskusa.

  • Mówię: Praca

  • Myślę: mniej dla państwa, więcej do kieszeni, stop umowom śmieciowym, wsparcie dla pracodawców, samozatrudnienie na zdrowych zasadach, niższy wiek emerytalny

Dla Śląska

Ślązacy najbardziej cenią sobie rodzinę, pracę za którą mogą ją utrzymać i tradycję będącą nierozerwalną częścią naszej tożsamości. Marzy mi się, by powrócił dumny Śląsk, o którego sile stanowią dobrze płatne, liczne miejsca pracy oraz poszanowanie codziennego trudu jego mieszkańców. To jest możliwe, potrzebne jest jednak zaangażowanie władz i ich zrozumienie dla tego Regionu. Tym ważniejsze jest, abyśmy o nasze interesy zabiegali sami.

Dla kraju

Patriotyzm to stan ducha. Aby jednak mógł w pełni rozkwitać, musi mieć codzienne punkty oparcia – byt i pewność jutra. Nikt nie opuści ojczyzny bez ważnych powodów. Dlatego Polacy muszą mieć gwarancję godnego zarabiania w kraju i radości z zasłużonej emerytury oraz przekonanie, że w razie choroby mogą liczyć na państwową służbę zdrowia, a wychowując swoje dzieci nie będą się martwić o miejsca w żłobkach i przedszkolach.

Dla miasta

Każdy maraton zaczyna się od pierwszego kroku. Podobnie jest z pracą na rzecz innych. Świętochłowice potrzebują ludzi, którzy wierzą, że to ich miejsce na ziemi. Praca na rzecz miasta to nieustająca troska o miejsca pracy i wypoczynku dla mieszkańców, ich zdrowie i bezpieczeństwo oraz odpowiadanie na potrzeby wszystkich pokoleń świętochłowiczan.


Copyright © ITCore. Projekt strony oraz hosting stron www firma ITCore.